· 

Festa Major Barri de Sants Barcelona 2019

Festes de Sants 2019

Dissabte, 24 d’agost de 2019

 

  • 22.30 h Ball amb el Duo Celeste C\ Valladolid
  • 22.30 h Concerts al carrer amb Playman (versions), ball de gralles amb Quatre vents (redescobreix la gralla amb cançons actuals) i PD Castellers de Sants
  • 23:00h Orquesta Milenium Alcolea de Baix
  • 23:00h Ball amb El Guateque Plaça la Farga
  • 23.00 h Ball amb The Flaming Shakers (tribut als Beatles) i The Surfin Burritos (versions de Rock’n’roll) C\ Robrenyo

 

  • 23.00 h Nit de Ska i Reggae amb The Sybarites i PD C\ Sagunt
  • 23.15h Resiliència (rap manlleuenc) C\Vallespir de Baix
  • 23:30h Nit Ska i Rock amb Despit C\Finlàndia
  • 23:30h Grillone´s Band Rock C\ Galileu
  • 23:30h Nit de ball amb The VIP Band C\ Guadiana

 

  • 00.30 h DJ Xuli (música negra, R&B, Soul, Funk i Disco dels 70’s i 80’s) C\ Papin
  • 01:00h  Discomòbil vintage amb Dj Chus Soler Plaça la Farga
  • 01:30h Beat Road Blues i Rock C\ Galileu

 

 

 

Diumenge 25 d´agost de 2019

 

  • de 11h a 21h Fira Artesanal Alcolea de Dalt
  • 12:00h Actuació Soul Alcolea de Dalt
  • 22.00 h Evil Rosebud (Blues, Swing i Rockabilly) C\ Vallespir
  • 22.00 h Sisterhoods, espectacle poètic i musical, de la mà de Txell Sota i Sílvia Bel Fransi, C\ Papin
  • 22.30 h Nit electrònica:Dubcat i PD C\ Sagunt
  • 22.30 h Ball amb el Dúo Mediterráneo C\ Valladolid
  • 22.30h The Sick Boys (Rock’n’Roll de Sants) C\Vallespir de Baix

 

 

 

  • 23:00h Discomòbil Alcolea de Dalt
  • 23:00h Badulauqe 80 grup de versions Plaça la Farga
  • 23:00h Ball del 70´s, 80´s, 90´s amb Dj Xanga C\Finlàndia
  • 23:00h Nit de salsa amb chucho díaz C\ Galileu

 

  • 23:00h Concert Son de la Rambla C\ Guadiana

 

  • 23.00 h Discomòbil amb Eudald Selva C\ Robrenyo

 

  • 00.00 h MariKarmen Free PD C\Vallespir de Baix

 

Dilluns 26 d´agost de 2019

  • 22:00h Nit de Improshow
  • 22:30h Música a càrrecd´eugenio Alcolea de Baix
  • 22.30 h Havaneres i rom cremat amb Blauet i Discomòbil C\ Valladolid
  • 22.30 h Concerts amb Homes Lludriga (Rap) i Adala & The same song Band (Reggae) a Castellers de Sants

 

  • 23:00h Dantuvi rumba Plaça la Farga
  • 23:00h Dj Xanga C\ Galileu
  • 23:30h Nit de festa amb Dj Sendo C\Finlàndia
  • 23:00h Bcn Soulrait Soul i Deceleratrix Disco-funk C\ Guadiana
  • 23.00h Rumbes i discomòbil C\ Robrenyo

 

  • 23.00h Nit petarda amb Marikarmen Free PD C\ Sagunt

 

Dimarts 27 d´agost de 2019

 

  • 22.30 h Concerts amb Ojo de Buen Cubero  (Mestissatge) i Seguirem (tribut a Obrint Pas)* Castellers de Sants 

 

Dimecres 28 d´agost de 2019

 

  • 21.30h Rumba catalana amb La Sandunguera i Discomòbil C\ Valladolid
  • 22.00h Keloidrop (Rock alternatiu) C\ Vallespir
  • 22.15 h Pirat’s Sound Sistema i Nyabingy sound C\ Vallespir de Baix

 

  • 23:00h Música Jove Alcolea de Baix
  • 23:00h Nit Punk Alcolea de Dalt
  • 23:00h Orquesta La Montecarlo Plaça la Farga
  • 22:00h Dj Devi C\ Galileu
  • 23:00h Concert amb Blas Picón & The Junk Express C\ Guadiana

 

  • 23.00h Música dels 70’s, 80’s i 90’s C\ Robrenyo
  • 23.00h Nit jove amb PD Pinkiflor C\ Sagunt
  • 23.00h Concerts amb Miquel del Roig (cantautor) i PD Coronitas* Castellers de Sants

 

 

 

  • 00.00h Concert de Los 80 Principales grup de versions  C\ Vallespir

 

Dijous 29 d´agost de 2019

 

  • 14:00h Música i Montaditos Alcolea de Baix
  • 22:00h Cool Cat Combo Swing Alcolea de Baix
  • 22:00h Concert de la Coral N´Clau Vocel C\Finlàndia
  • 22.00 h Concerts amb EAM (Rap i Rock) i Smoking Souls (Rock)* Castellers de Sants

 

 

 

  • 22.30 h El Diluvi (música mestissa des del País Valencià) C\Vallespir de Baix
  • 23:00h Nit de festa amb PD Se Lia Membrillo C\Finlàndia
  • 23:00h Litus Rock Alcolea de Dalt
  • 23:00h Los 80 Principales Plaça la Farga
  • 23:00h Concert de Sandunguera C\ Guadiana
  • 23.00h Los Desmadraos (Rumba) C\ Robrenyo

 

 

 

 

  • 23.00h Malavida (Pop-Rock) C\ Vallespir
  • 23.00 h Nit feminista amb Celia Decibelia i PD Madures C\ Sagunt
  • 23:30h Nit de Rumba amb Dantuvi C\ Galileu
  • 00:30h Oshun Rumba C\ Galileu

 

 

 

  • 00.30h Rocking Horses (Hard Rock) C\ Vallespir de Baix

 

Divendres 30 d´agost de 2019

 

 

  • 22.00h La banda de Panda (Rumba Bastarda) C\ Valladolid

 

 

 

  • 22:00h Cocodrilo club amb Albert Malla C\ Galileu
  • 22.30h Tesa (rap des d’Almussafes, feminista, honest i rural) C\ Papin
  • 22:30h Nit de Rock amb Black Smoke, Xnight i Motorpriest C\ Guadiana

 

  • 23:00h Orquesta Royal Dance Alcolea de Baix
  • 23:00h Track´s bar Rock Alcolea de Dalt
  • 23:00h Discomòbil Plaça la Farga
  • 23.00 h Ball amb Funkontenko C\ Robrenyo
  • 23.00h Nit LGTBI + festa Allioli C\ Sagunt
  • 23.00h Concerts amb Segonamà (Rock fusió) i Albercoks és un grup que fa les cançons de Disney i Manga en versió Rock. A Castellers de Sants.

 

 

 

  • 23:30h Ball amb dj Xanga C\Finlàndia
  • 00.00h De Carajillos (còctel de cançons d’estils que van des de la cúmbia al reggae, passant per la rumba) C\ Papin
  • 00.00h Ràdio 75 (versions Rock) C\ Valladolid

 

 

Divendres 30 d´agost de 2019

Concerts Punk a C\ Vallespir de Baix

 

 

  • 22.00h Ratpenat (Punk santsenc)  C\ Vallespir de Baix

 

 

 

  • 23.40h Commando 9mm (Punk madrileny) C\ Vallespir de Baix

 

 

  • 01.30h Insershow (versions Punk) C\ Vallespir de Baix

Dissabte 31 d´agost de 2019

 

  • 19:00h Country Alcolea de Dalt
  • 22.00h Abel qué Pasa (Punk) C\ Papin
  • 22.00h Concerts amb Cronopios (Hip hop - Funk), Atupa (Rap) i PlanB (DJ freestyle)* Castellers de Sants

 

  • 22.30h Mama Patxanga (música mestissa) C\ Vallespir

 

  • 22.40h El Putu Nota (Hip-hop de Cornellà i Sants) C\ Vallespir de Baix

 

 

  • 23:00h Orquesta Celeste C\ Valladolid
  • 23:00h Discomòbil amb Marikarmen Free PD Alcolea de Dalt
  • 23:00h  Mala Vida Plaça la Farga
  • 23:00h Ball amb Orquesta Guateque C\Finlàndia
  • 23:00h Fugadors d´Alcatraz C\ Galileu
  • 23:00h Rumba amb Newitas i rumba Tarumba C\ Guadiana
  • 23.00 h Discomòbil DJ Final de Festa C\ Robrenyo
  • 23.00h Nit de gala: concert de versions amb Clotildes C\ Sagunt

 

 

  • 00.00h Sonidera Garbanza (riddims de Dancehall jamaicà) i Cosita Seria Sistema de Sonido (Ladyfest BCN i Garbanzo punxen cançons i ritmes fets fonamentalment per dones) C\ Papin
  • 00.30h Dantuvi (Rumba) C\ Vallespir
  • 00.00h Som Caliu (Rumba de Sants) C\ Vallespir de Baix
  • 01.45h La Trocamba Matanusca (so balcànic des del País Valencià) C\ Vallespir de Baix

 

 

Distrito de Sants (Barcelona)


Plànol dels Carrers de les Festes de Sants

 

Te recomendamos ver estos artículos con más música gratuita :